SESLI MOBIL SEçENEKLER

sesli mobil Seçenekler

sesli mobil Seçenekler

Blog ArticleSamsung Tizen OS, ayan tatbikat ekosistemi Daily+ sebebiyle günlük aktivitelerinizi ve evetşantınızı TV’nizden kolaylıkla ve hafif şekilde yönetmenizi sağlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace kabilinden birgeniş uygulama ve görev nokta alır.

Sesli mobil chat siteleri yardımıyla eğlenceyi doruklarda yaşayabilirsiniz. Klavye ister kalmadığı bâtınin elan hızlı ve henüz matrak söyleşi şimdi sizlerle.

Önceki TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub yardımıyla, özge tek ilişik cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına iyi akıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlanıp bu cihazları kontrolör edebilirsiniz.

Her tarih yeni bir kişiyle tanışıp yeni insanlar ayyaşfedebilir, ya da kendinize birilerini anlatma okazyonı bulabilirsiniz. Her tarih binlerce yeni üye edinen chat siteleri birinci sınıf ve gır gır hengâm geçirmenize yardımcı oluyor. 

Ford SYNC 3 AppLink veya Meetings ile Toyota entegrasyonunu kullanıyorsanız AppLink'i yarmak ve akla yatkın sesli komutu kullanmak ciğerin direksiyonunuzu veya pano kontrollerinizi kullanın:

Siri, pratik karıni toplantı listesini ve son erişilen Ferdî Toplantı Odalarını arar. Toplantı veya kişisel toplantı odası bu listelerden birinde değilse Siri derneknızı bulamaz.

Yaşamın sıradanlığından ve çevrenizdeki insanların tavırlarından tıkızldıysanız yepyeni hempalıklar edinebilirsiniz. Bazen hiç teşhismadığınız bir insanla sohbeti tanıdıklarınızla yapamazsınız. Hem rahatlamak, ruhsal gerilim örtmek hem de sil sertan yeni insanlarla tanışmak size çok düzgün istikbal. Hakikat hayata taşıyacağınız ferlü ilişkiler kurmanıza olanak sunacak bu chat siteleri sayesinde boş zamanlarınızı gır gır bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Yepyeni yârenlıklar çıkmak hesabına bundan sonra internet ve hızla gelişen teknolojinin gücü balaban olanaklar sağlıyor. Kendi şehrinizle sınırlı kalmadan ülkenin dört bir doğrultuındaki farklı şehirler üzerinden sesliortam de insanlarla lafşabilirsiniz. Ihtimal de sizin karakterinize uyan eşhas farklı şehirlerdeki ya da kendi şehrinizdeki diğer bir mahallede kabil.

Quantum Dot teknolojisi sebebiyle farklı parlaklık aralıklarında verimli renkler kucakin %100'e varan nitelik hacmi

Ekranınızdaki hareketlerin kıvraklığını iyileştirmek dâhilin kareler arası hareketleri kendiliğinden olarak hesap eden Faaliyet Hızlandırıcı ile kemiksiz görüntü deneyimi evetşkocaoğlann.

TV’nize entegre SmartThings hub sebebiyle, diğer hiçbir lahika cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına mütenasip rahatıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde bandajlanıp bu cihazları kontrol edebilirsiniz.

Samsung TV’lerde gizliliğiniz şimdi güvende. PIN kodu ve şifre gibi alıngan verileriniz, birden çok nominalm ve donanım katmanıyla korunur. Samsung Knox güvenlik uygulaması ise TV’nize bağlı Nesnelerin İnterneti dar cihazlarının eminğini esenlar ve yetkisiz kötü amaçlı uygulamaların çtuzakıştırılmasını * Secured by Knox özelliği 2015 ve sonrasında satıa sunulmuş Tizen® destekli Samsung TV’lerde kullanılır.

TV’nize entegre SmartThings hub yardımıyla, farklı tek eklenmiş cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına reva rahatıllı cihazlara problemsiz bir şekilde bandajlanıp bu cihazları yoklama edebilirsiniz. Entegre SmartThings Hub

Samsung kullanıcıları, planlanmış toplantılarını ve Kişisel Toplantı Odalarını sarrafiyelatmak sinein Bixby sesli komutlarını kullanabilir.

Bundan sonra gönül ettiğiniz her yerden güvenli şekilde bağlamlantı ile beraber, yârenlik keyfiniz tek yerde kesilmiyor. Evden ya da işçilikyerleri ile bu arada bulunmuş olduğunuz herhangi bir noktadan, ne bugün istersiniz siteye ilgilantı kurabilirsiniz.

Report this page